Perfect Students International

 
YouTube
 

Wszystkich, którzy biegle władają językiem angielskim, lubią poznawać odmienne kultury, odczuwają potrzebę uczenia, a przede wszystkim sprawdzania siebie w różnorodnych wyzwaniach, zapraszamy do wzięcia udziału w programie Teach & Travel, który pozwala wyjechać do kraju będącego uosobieniem orientu i tam uczyć dzieci języka angielskiego.

Niezapomniane wrażenia, doświadczenie zawodowe i życiowe, poznanie ludzi i kultury Wschodu, to tylko niektóre z zalet programu, które mogą zaprocentować w nieoczekiwany sposób po powrocie.

Chiny stają się światową potęgą w zakresie gospodarczym. Znajomość kultury i języka tego kraju, oraz doświadczenie zdobyte w programie są bezcennym punktem w CV, który wyróżni Cię spośród setek innych kandydatów.

Podczas nauczania masz zagwarantowane zakwaterowanie i wyżywienie, naukę chińskiego, a dodatkowo otrzymujesz pensję (2 - 2,5 tys. RMB).

Program Teach & Travel w Chinach to część znanego szeroko programu Work & Travel. Odpowiedzialna za realizację programu jest organizacja English Language Company: ELC (i jej oddział Work & Travel Company China: WTC China), prowadząca m.in. wysoko ocenianą szkołę językową w Sydney.

Program przeznaczony jest dla osób, które biegle władają językiem angielskim, dlatego też dalsze informacje publikujemy w wersji oryginalnej.