Perfect Students International

 
YouTube
 

Boarding school

Są to prywatne szkoły średnie z internatem. Szkoły te słyną z wysokiego poziomu nauczania, szerokiego wyboru zajęć pozalekcyjnych, dobrych warunków mieszkaniowych i fachowej kadry pedagogicznej. Wszystko to sprzyja rozwojowi osobowości i zainteresowań uczniów oraz przygotowaniu ich do nauki na najlepszych amerykańskich uniwersytetach.

Cennik   

 

Private day school

Prywatne szkoły średnie dają możliwość uzyskania High School Diploma oraz aplikowania na amerykańskie uniwersytety. Oferują szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych oraz przedmiotów. Uczniowie, którzy wybiorą te szkoły będą zakwaterowani u amerykańskich rodzin goszczących.

CennikPublic school

Szkoły publiczne, oferują niższe ceny niż prywatne, jednak ze względu na brak dotacji rządu dla wiz F-1, trzeba płacić czesne. Zaletą jest natomiast możliwość wybrania odpowiedniej szkoły, otrzymania High School Diploma i mieszkania w dużym, wybranym przez siebie, atrakcyjnym mieście. Uczniowie mieszkają u amerykańskich rodzin goszczących. Istnieje możliwość zakwaterowania w Miami u rodzin hiszpańskojęzycznych, co pomoże uczniowi biegle władać zarówno językiem angielskim jak i hiszpańskim, oraz przybliży mu kulturę nie tylko amerykańską, ale i latynoamerykańską.

Cennik